Szalik Lechii Gdańsk. Taki jak w linku:
http://sklep.lechia.pl/szal-cienkie-paski.html
Najchętniej wymienię na wiślacki. Mój jest w stanie bardzo dobrym i oczekuję takiego samego w przypadku zamiany
Ewentualnie mogę sprzedać gdyby komuś bardzo zależało.