Wyświetl pojedynczy post
buczo1985
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5206
Stary 14.11.2013, 18:01
Szalik Lechii Gdańsk. Taki jak w linku:

http://sklep.lechia.pl/szal-cienkie-paski.html

Najchętniej wymienię na wiślacki. Mój jest w stanie bardzo dobrym i oczekuję takiego samego w przypadku zamiany

Ewentualnie mogę sprzedać gdyby komuś bardzo zależało.
What's new?

Odpowiedz cytując