Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 14.11.2013, 15:28
AS82 napisał(a):Wyświetl post
I w związku z tym podpalili tęczę Nie rozśmieszaj mnie,ci ludzie nie reprezentowali żadnych postulatów społecznych dotyczących pracy czy płacy , to zwykli zadymiarze i huligani ,którzy sami uwierzyli albo im ktoś wmówił ,że są patriotami . Zajebisty obraz patrioty , z kominiarką na ryju i z płytą chodnikową w ręku.
trzeba sobie też zdawać sprawę, że jeśli nasz kraj nie ma im nic do zaoferowania to ich złość znajduję ujście w takich działaniach. Państwo Polskie oferuje im dokładnie NIC. Zamiast iść do pracy w fabrykach produkujących samochody czy inne towary, zakładać rodziny to kierują swoje działania w stronę takich zachowań. Nie możemy skazywać bardzo dużej grupy młodych osób na śmietnik i brak perspektyw. Nie każdy mieszka w dużym mieście, nie każdy mówi po angielsku, niemiecku, hiszpańsku czy szwedzku, aby mógł pracować w zagranicznych firmach outsourcingowych, itp.

Czy tak wygląda "zielona wyspa" ?

Trzeba też pamiętać, że w przypadku zagrożenia kraju Ci właśnie ludzie staliby pierwsi do walki za Polskę. Tzw. lemingi spierdalałyby do swych kryjówek uciekając przed jakimikolwiek powinnościami wobec swojej Ojczyzny.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 14.11.2013 o godz. 15:38.
Odpowiedz cytując