Wyświetl pojedynczy post
hunter
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#815
Stary 14.11.2013, 10:36
Savik napisał(a):Wyświetl post
W poście, do którego się odnosiłem była mowa o zbudowaniu kolejnego (drugiego) gazportu.
Co skutków wojny celnej z Niemcami,to należy jeszcze dodać dwie rzeczy, że jej konsekwencją był zamach majowy, a każdy historyk potwierdzi, że jedynym beneficjentem tej wojny celnej były Niemcy...
Czyli jesli polityka rządu ma doprowadzić do wojny domowej to chyba nie tędy droga....
Nie wiem skąd czerpiesz swoją wiedzę historyczną, ale przyczyn zamachu majowego było kilka, a wojna celna dołożyła małą cegiełkę do tego wszystkiego. Sytuacja gospodarcza kraju już znacznie wcześniej była fatalna.

Co do Szpena, dziwię się że ktoś jeszcze chce z tym prowokatorem dyskutować. Już co najmniej kilka osób zapraszało go na wymianę opinii twarzą w twarz, przed meczem, na R22. Niestety do dzisiaj mocny czuje się tylko zza monitora (wiedza zerowa, więc google jako jedyny pomocnik). Ma tendencję do opisywania zdarzeń w których rzekomo brał udział, a tak naprawdę to nie brał. W przeciągu roku przekonywał wszystkich jaki to on nie jest zajebisty, za każdym razem pisząc że zajmuje się czymś innym. Po prostu nie zanotował w notesie jednolitej wersji i już mu się mieszają.

Pomijam już w ogóle fakt, że facet pisze na forum KIBICÓW a wypowiada się tylko i wyłącznie w tematach poza sportem i trybunami.
Odpowiedz cytując