Temat
:
Marsz niepodległości 11.11. 2013
Wyświetl pojedynczy post
Pan_Wątrobian
Member
Od: 03.2013
Offline
#
814
14.11.2013, 10:20
Kto to jest ten cały Szpen ? zna go ktoś osobiście ? bo tak czytam z zainteresowaniem ten temat ale jak natykam sie na wypowiedzi tego użytkownika internetu to czuje sie jakbym oglądał kopie wypowiedzi A.Gozdyry
Pan_Wątrobian
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Pan_Wątrobian
Znajdź inne posty napisane przez Pan_Wątrobian