Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#792
Stary 13.11.2013, 16:14
Sorry, że się powtórzę:
Cytat:
Z takimi ... jak Szpen czy pysio to nie dyskutujcie bo jak trzeba dowalić czemukolwiek lub komukolwiek co ma związek z kościołem/prawicą/nacjonalizmem/Kaczyńskim/Rydzykiem itp to są pierwsi a gdzie oni są jak trzeba mówić np o premiach za budowę stadionu narodowego, o tym, że rząd nie godzi się na referendum dotyczące wcześniejszego pójścia do szkół dzieci?
Widzieliście kiedyś tych 2 osobników żeby skrytykowali kogoś z układu okrągłostołowego? Żeby tak jak w sprawy kościoła/PiSu itp angażowali się, żeby tak dociekali prawdy w sprawach związanych z postkomuchami?
No to sobie sami odpowiedzcie na to pytanie po co oni tutaj są. Bekę z Was cisną, że się dajecie prowokować jak małe dzieci. Wielcy przedsiębiorcy i ludzie sukcesu jak tytułują się szpen czy pysio mają czas żeby od kilku lat siedzieć na forum Wisły i monitorować sytuację związaną z prawicą? "Przypadek"?
Jak nadejdzie czas zmian to wtedy z nimi walczmy ale nie przez internet bo nie w tym sens. Będzie taki czas oczyszczenia jak w 89 roku i tylko od nas zależy czy go wykorzystamy dobrze czy znowu w przyszłości kolejne pokolenie okaże się przegrane i oszukane. Był czas żeby dojechać komuchów ale daliśmy się oszukać i teraz oni się z nas śmieją, śmiali się też przed 89. Obecnie śmieją się z nas szpenie i pysie i tylko od nas zależy czy po roku x (czas oczyszczenia) takie ... nadal będą wrzodem na tyłku tego społeczeństwa.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując