Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3255
Stary 12.11.2013, 21:37
SB pół biedy, kluczem powinno być moim zdaniem ostre egzekwowanie zasady "zero polityki w tematach innych niż polityczny".

Wystarczy jeden, dwa miesięczne bany ostrzegawcze, recydywa - rok / dożywocie. Umówmy się, to nie jest znowu problem wielkiej skali. Niby posty tego typu rzucają się w oczy, ale w 90% są autorstwa tych samych 5-6 politycznych napinaczy. Powszechnie znanych i lubianych

Kasowanie tematów jest pomysłem chybionym, w 100% zgoda. Tępić konkretne osoby, a nie załatwiać wszystko odpowiedzialnością zbiorową.
Odpowiedz cytując