arti napisał(a):

|
A może po prostu skasować tematy polityczne?
|
Co to w ogóle za pomysły z kasowaniem tematów? Kogo polityka nie obchodzi niech omija temat szerokim łukiem i tyle. A moderatorzy niech nagradzają za wybryki w ww tematach odważniej i będzie spokój.
Ustalcie może zasadę "zero polityki na SB" i to powinno wystarczyć.