Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3253
Stary 12.11.2013, 19:10
A może ktoś kto nie przeżyje dnia bez idiotycznych wypocin na tematy polityczne wypowiada się na typowym forum politycznym,z takimi samymi "pasjonatami" jak on. Na pewno takie są.
Tak jak napisał arti wyżej i 100% poparcia-kto powiedział,że polityka koniecznie musi tu być ?
Z drugiej strony jeżeli są ludzie,którzy odbierają wszystko w kontekście polityki,czy dwóch partyjek to współczuję fascynującego życia.
Życie jest dużo ciekawsze od polityki
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując