Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3252
Stary 12.11.2013, 18:11
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
Pytam całkiem serio.

Jaki masz pomysł na rozwiązanie problemu upolitycznienia?

Jestem (jesteśmy) otwarci na wszelkiego rodzaju pomysły, dyskusje na ten temat.
A może po prostu skasować tematy polityczne? Jak nie da się inaczej niż z bluzgami to może pora powiedzieć stop. To strona wislakrakow.com i kto powiedział, że polityka koniecznie musi tu być?
Jak któryś z forumowiczów czuje wielką potrzebę produkowania się w w/w temacie to znajdzie w necie z 1000 forów na tzw. dyskusję.
Odpowiedz cytując