WISŁAZWE napisał(a):

Pytam całkiem serio.
Jaki masz pomysł na rozwiązanie problemu upolitycznienia?
Jestem (jesteśmy) otwarci na wszelkiego rodzaju pomysły, dyskusje na ten temat.
|
A może po prostu skasować tematy polityczne? Jak nie da się inaczej niż z bluzgami to może pora powiedzieć stop. To strona wislakrakow.com i kto powiedział, że polityka koniecznie musi tu być?
Jak któryś z forumowiczów czuje wielką potrzebę produkowania się w w/w temacie to znajdzie w necie z 1000 forów na tzw. dyskusję.