crux.a napisał(a):

Jestem szarym, szeregowym użytkownikiem, kibicem Wisły od 1982. Czytam to forum od ładnych paru lat, cenię sobie wypowiedzi wielu userów, nie tylko te eksperckie (np. WitEk), ale także te w dobrym sensie tego wyrazu amatorskie (np. wolfy).
Piszę, żeby dać wyraz rozczarowaniu postępującym upolitycznieniem forum. W ostatnich latach zniknęło wielu wartościowych userów, w tym admini. Wydaje mi się, że ma to związek z panoszeniem się polityki. Mam tego dość. Oczywiście, zaraz zostanę zlinczowany tekstami w stylu : won do kauflandu (wolę almę), leming (nie leming, tylko kruk, biały). Moje zniknięcie na pewno nie zaszkodzi forum. Pytanie jednak, ilu jest takich jak ja?
Parę lat temu jeden z adminów, bodaj Kominek, zamknął temat poświęcony ładnym dziewczynom. Cóż, uważam, że polityka jest od erotyki sto razy gorsza.
|
Pytam całkiem serio.
Jaki masz pomysł na rozwiązanie problemu upolitycznienia?
Jestem (jesteśmy) otwarci na wszelkiego rodzaju pomysły, dyskusje na ten temat.