Karamazow napisał(a):

Jakiś nadgorliwy kasuje posty.
Studio- Nie ulega wątpliwości, że byliście wczoraj na marszu konkretną liczbą z efektownym oflagowaniem i rozumiem, że na wejściu chcieliście poinformować, zgromadzonych, że nadchodzicie, ale dalsze wasze przyśpiewki uważam za wybitnie żenujące. Priorytetem dla was był lans waszej ekipy czy uczczenie pamięci bohaterów walki o niepodległość?
|
Tez widze ze poginely posty. Nie wypowiem sie bo mnie nie bylo, ale fakt, liczba i oflagowanie konkretne, ale jesli Ci sie chce to mozesz na pw zapodac co bylo spiewane.