Wyświetl pojedynczy post
sandbender
Graf Zero
 
 
Od: 08.2004
Skąd: stamtąd :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#747
Stary 12.11.2013, 15:08
wislacki napisał(a):Wyświetl post
Dobrze powiedziane, dla mnie też liczy się Polska i Polacy, ale patrzmy szerzej. Aby coś w kraju się zmieniło musi zmienić się władza, a ta prawdopodobnie nie zmieni się na drodze rewolucji, tylko wyborów. Obrazki takie jak ten: http://www.youtube.com/watch?v=kW7N-ulXk3I wyglądają jednoznacznie, a to już krok by skojarzyć tych wandali (choć cisną się ostrzejsze słowa) z samym Ruchem Narodowym, w którym to ja osobiście odnajduję swoją polityczną opcję. Uważam, że wczoraj zrobiliśmy kilka kroków w tył na drodze do władzy, niestety.
Ja się odezwę. Władza jest wypadkową ludu. Ci dla Was "obcy" wczoraj byli zwykłymi ludźmi, sąsiadami, zapewne normalnymi. Dorwali się do koryta i się pozmieniało. Historia dotychczasowa wskazuje, że jakkolwiek by nie wybierać zawsze wśród rządzących następuje taka zmiana.

I jeszcze to "ewentualne przejecie władzy". Pokładasz nadzieję w kims kto znając historię dotychczasowych zdarzeń okołomarszowych (jakichkolwiek marszów) wnioskuje o przejscie obok punktów potencjalnie zapalnych? I jeszcze mówi, że jakby co to sobie poradzi ze swoją ochroną?
Niezorientowany? Nie uczy się na błedach? A może świadomie i celowo,hę?
Odpowiedz cytując