Wyświetl pojedynczy post
master17
Senior Member
 
Od: 05.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#711
Stary 11.11.2013, 19:56
Myślę, że o wiele większe wkur... u góry i w mediach by było gdyby przebiegło spokojnie. Takie akcje moim zdaniem na tym marszu niepotrzebne. Rozumiem już takie akcje na jakiś demonstracjach antyrządowych itp. Tutaj kręcimy bata sami na siebie.
Odpowiedz cytując