|
Witam,
temat został zamknięty aby co poniektórzy przemyśleli swoje zachowanie na temat szukania spisku i sztucznej mgły.
Tematy zakładane w tym dziale są tematami w 100% poświęconymi Wiśle Kraków a nie politycznym porównaniom. Drodzy użytkownicy, macie dwa tematy polityczne w których możecie wysnuwać swoje teorię i dzielić się nimi z resztą użytkowników jednak bardzo proszę aby z tematów meczowym nie robić tematów szukających i węszących spisek za spiskiem, itp.
Wszelkiego rodzaju skargi proszę zgłaszać do tematu: Pytania do moderatorów.
Dziękuje.
Ostatnio edytowane przez WISŁAZWE : 11.11.2013 o godz. 15:23.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.
|