Temat
:
Smoleńsk 2010
Wyświetl pojedynczy post
yarow
Senior Member
Od: 06.2005
Offline
#
4704
10.11.2013, 23:19
pelek
napisał(a):
Ch.....j z tym smoleńskiem ile jeszcze macie zamiar po kaczce płakać
Nie nudzi was to
Złamanie czterech punktów regulaminu w jednym poście -
http://www.wislakrakow.com/forum/faq.php?faq=regulamin#faq_regulamin_tresc
I, 4; II, 13; III, 19; IC, 25 - upomnienie
Nie nudzi. Jak cię nudzi, to tu nie właź.
Tak masz na imię?
yarow
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do yarow
Znajdź inne posty napisane przez yarow