Wyświetl pojedynczy post
yarow
Senior Member
 
Od: 06.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4704
Stary 10.11.2013, 23:19
pelek napisał(a):Wyświetl post
Ch.....j z tym smoleńskiem ile jeszcze macie zamiar po kaczce płakać Nie nudzi was to



Złamanie czterech punktów regulaminu w jednym poście - http://www.wislakrakow.com/forum/faq.php?faq=regulamin#faq_regulamin_tresc
I, 4; II, 13; III, 19; IC, 25 - upomnienie
Nie nudzi. Jak cię nudzi, to tu nie właź.
Tak masz na imię?
Odpowiedz cytując