Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#135
Stary 10.11.2013, 21:23
Gronias napisał(a):Wyświetl post
Co za tekst, nie mam pytań ....
To dobrze, że nie masz. Idź już spać bo późno. A jutro przed telewizor i ogladaj Komoruskiego z kotylionem w otoczeniu opłacancyh służbowo dziadygów.
Odpowiedz cytując