Ch.....j z tym smoleńskiem ile jeszcze macie zamiar po kaczce płakać

Nie nudzi was to
Złamanie czterech punktów regulaminu w jednym poście - http://www.wislakrakow.com/forum/faq.php?faq=regulamin#faq_regulamin_tresc
I, 4; II, 13; III, 19; IC, 25 - upomnienie