Wyświetl pojedynczy post
pelek
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Jaworzno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4703
Stary 10.11.2013, 17:10
Ch.....j z tym smoleńskiem ile jeszcze macie zamiar po kaczce płakać Nie nudzi was to



Złamanie czterech punktów regulaminu w jednym poście - http://www.wislakrakow.com/forum/faq.php?faq=regulamin#faq_regulamin_tresc
I, 4; II, 13; III, 19; IC, 25 - upomnienie
Ostatnio edytowane przez FraMat : 10.11.2013 o godz. 17:37.
Odpowiedz cytując