fqqs napisał(a):

Ale bełkot.
Myślisz, ze jak w tym sezonie nie będzie MP i el. LM to za rok będzie lepiej? Chyba zartujesz. Jedyna szansa dla nas to właśnie MP. Wtedy Cupiał być może sypnie kasą na jakieś konkretne wzmocnienia.
Nie ma co płakać za wczasu. Przy odrobienie szczęścia i wzmocnieniach w przerwie zimowej mamy realną szansę.
|
Sam jesteś bełkot.
Spłaciliśmy już Pareike? Spłaciliśmy już Wilka? Cupiał "sypnie kasą" - oto wizja rozwoju klubu przez fggs.... może ty sypniesz farmazoniarzu?
Dalej płacimy najwięcej w lidze za korzystanie z naszego stadionu bełkocie czy może coś się zmieniło? Z czego mają być pieniądze na rozwój jak stare długi nie spłaciliśmy? No tak Cupiał sypnie kasą.... oto odpowiedź godna bełkota.