Wyświetl pojedynczy post
fqqs
Member
 
Od: 12.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#128
Stary 10.11.2013, 09:50
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Trzeba pamiętać że naszym realnym celem to odzyskanie płynności finansowej i spłata zadłużenia wobec piłkarzy, budowa bazy treningowej, pozbycie się przepłaconych kopaczy, podpisanie na nowych warunkach (korzystniejszych dla Wisły) umowy z miastem o korzystanie stadionu i..... pierwsza 8 w lidze.

Puchary czy MP... to jakiś dodatek w tym sezonie, ekstra bonus a nie cel główny. Jak spełnimy te ważniejsze cele na ten sezon to puchary czy przede wszystkim realna walka o MP od następnego sezonu stanie się realna. I tego się trzymajmy że to jest sezon na poukładanie spraw w klubie a nie bombastyczne ściganie się o puchary.

Ale bełkot.


Myślisz, ze jak w tym sezonie nie będzie MP i el. LM to za rok będzie lepiej? Chyba zartujesz. Jedyna szansa dla nas to właśnie MP. Wtedy Cupiał być może sypnie kasą na jakieś konkretne wzmocnienia.

Nie ma co płakać za wczasu. Przy odrobienie szczęścia i wzmocnieniach w przerwie zimowej mamy realną szansę.
Odpowiedz cytując