Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 10.11.2013, 09:39
Szkoda tej porażki bo mógł być chociaż remis. Nie ma się co załamywać. Teraz przerwa na reprezentacje, wyleczyć kontuzje, doładować akumulatory i zaczynamy od pokonania zakompleksionych z Kielc

Trzeba pamiętać że naszym realnym celem to odzyskanie płynności finansowej i spłata zadłużenia wobec piłkarzy, budowa bazy treningowej, pozbycie się przepłaconych kopaczy, podpisanie na nowych warunkach (korzystniejszych dla Wisły) umowy z miastem o korzystanie stadionu i..... pierwsza 8 w lidze.

Puchary czy MP... to jakiś dodatek w tym sezonie, ekstra bonus a nie cel główny. Jak spełnimy te ważniejsze cele na ten sezon to puchary czy przede wszystkim realna walka o MP od następnego sezonu stanie się realna. I tego się trzymajmy że to jest sezon na poukładanie spraw w klubie a nie bombastyczne ściganie się o puchary.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując