Chodzi o to że gdyby Chrapek czy Ostoja grał na pozycji 10 tez miałby podobny wynik

Oni są 50/50 więc na kontry powinni wychodzić Brożek, Garguła i skrzydłowi. Sam nie wiem czy lepiej go pożegnać czy zostawić bo z drugiej strony jak Cupiał rzuci hajsem to możemy się spodziewać Jirsaków, Bunoz i innych wynalazków Kapki i Bednarza