Wyświetl pojedynczy post
syryls
Senior Member
 
Od: 10.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20883
Stary 09.11.2013, 21:44
Chodzi o to że gdyby Chrapek czy Ostoja grał na pozycji 10 tez miałby podobny wynik Oni są 50/50 więc na kontry powinni wychodzić Brożek, Garguła i skrzydłowi. Sam nie wiem czy lepiej go pożegnać czy zostawić bo z drugiej strony jak Cupiał rzuci hajsem to możemy się spodziewać Jirsaków, Bunoz i innych wynalazków Kapki i Bednarza
.
Odpowiedz cytując