Wyświetl pojedynczy post
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20882
Stary 09.11.2013, 21:41
Garguła w "kanadyjce" ma 10 punktów. Przyznam się, ze oglądając mecze, za dużo nie analizuję, ale uważam, że udziału w dziesieciu bramkach nijak nie da się nazwać fartem. Co z tego, ze jest Brożek? On tylko wykańcza, nie podaje sam sobie piłek. W grę obronną nie wnikam, jakoś mi to umknęło.

Co do bramkarza, to oczywiście nie jest tak, ze nie powinniśmy rozglądać się za żadnym. Porządny klub w każdym momencie powinien mieć gotowego następcę w przypadku odejścia grajka.
Odpowiedz cytując