|
Frajerstwo kolejny raz i tyle. Pomijając błąd sędziego to dalej wygrywaliśmy mecz 2-1 i można było spokojnie grać swoje,a może by jedna kontra wyszła i pozamiatane.
Druga sprawa,że jak dwa razy Piotra Brożka obiega Olkowski to wypadałoby,że ktos wpadł na pomysł,żeby go zaasekurować. A jak nie sami wpadli to Smuda wydarł ryja.... Za trzecim razem wiadomo jak to sie skonczylo.
|