Wyświetl pojedynczy post
rabi86
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2006
Skąd: Red Prądnik

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#709
Stary 09.11.2013, 13:47
Kamol napisał(a):Wyświetl post
Mam pytanie czy ktoś z was składał wypowiedzenie, czy nie mieliście zarejestrowanego wypowiedzenia na koncie?
Bo nie wiem czy dalej jest to konieczne by dobrą ofertę wyhaczyć.
Zawsze składam wypowiedzenie, wtedy jest dużo łatwiej. Nic to nie kosztuje,a bardzo pomaga.
Odpowiedz cytując