Kamol napisał(a):

Mam pytanie czy ktoś z was składał wypowiedzenie, czy nie mieliście zarejestrowanego wypowiedzenia na koncie?
Bo nie wiem czy dalej jest to konieczne by dobrą ofertę wyhaczyć.
|
Zawsze składam wypowiedzenie, wtedy jest dużo łatwiej. Nic to nie kosztuje,a bardzo pomaga.