|
Wczoraj Smuda ustawił drużynę perfekcyjnie. Staliśmy na swojej połowie i czekaliśmy na kontry, wszystko się zesrało po pierwszej bramce Makumby gdy wkradł się chaos. Z tego powodu jebać sędziego liniowego i całą rodzinę jego! Który to już wyjazd gdzie jedną połowę kopiemy się po czole :/
|