Wyświetl pojedynczy post
Adenalix
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#116
Stary 09.11.2013, 13:29
Karamazow napisał(a):Wyświetl post
Czy aby na pewno? Myślisz, że od dziecka kibicowali Wiśle? bo dla mnie piłkarzem z krwi i kości danej drużyny jest ten który jej kibicuje od dziecka a zarazem oddaje serce dla drużyny na boisku. Nie sądzę żeby Sobol od dziecka kibicował Wiśle, więc jeśli w młodości kibicował Jadze a teraz przedkładałby Wisłę nad Jagę to jakbyś go nazwał gdyby nie jego zasługi na boisku?
Sobol dalej chodzi na Wisłę, Zając chodzi na piłkę i na kosza w szalu, udzielają się, ale jak ktoś ma wiedzieć to wie. Nie trzeba tego pisać. Co mogę napisać z pewnością, to na pewno nie zapałali złymi emocjami do Wisły.
Do what you mean and mean what you do.
Odpowiedz cytując