Wyświetl pojedynczy post
lazy
Senior Member
 
Od: 10.2003
Skąd: strefa chillout'u

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 09.11.2013, 13:12
TymonPRO napisał(a):Wyświetl post
(...)

Patryk Małecki- jak tak dalej pójdzie to nawet my kibice niedamy rady go tu zatrzymać bo klub nie da mu nowego kontraktu,Smuda musi mu dać szanse od początku jakiegoś spotkania,albo niech pogra w rezerwach bo szkoda chłopaka z takim talentem.Za Kulawika nasz najlepszy gracz a za Smudy jeden z gorszych,stracił szybkość na pierwszych metrach bo już nie próbuje grać 1 na 1 a robił to świetnie,trzymam kciuki za niego
Obiektywnie. Powinien się ogrywać ale nie w pierwszej drużynie. Za Kulawika wszyscy grali taką manianę, że nie trudno się było wyróżniać (BTW, akurat Małecki nie wyróżniał się aż tak bardzo).
W obecnej formie nie nadaje się do przedłużania kontraktu.
c.d.n.
Odpowiedz cytując