TymonPRO napisał(a):

(...)
Patryk Małecki- jak tak dalej pójdzie to nawet my kibice niedamy rady go tu zatrzymać bo klub nie da mu nowego kontraktu,Smuda musi mu dać szanse od początku jakiegoś spotkania,albo niech pogra w rezerwach bo szkoda chłopaka z takim talentem.Za Kulawika nasz najlepszy gracz a za Smudy jeden z gorszych,stracił szybkość na pierwszych metrach bo już nie próbuje grać 1 na 1 a robił to świetnie,trzymam kciuki za niego
|
Obiektywnie. Powinien się ogrywać ale nie w pierwszej drużynie. Za Kulawika wszyscy grali taką manianę, że nie trudno się było wyróżniać (BTW, akurat Małecki nie wyróżniał się aż tak bardzo).
W obecnej formie nie nadaje się do przedłużania kontraktu.