|
Kolejny wyjazd i znowu bez wygranej,graliśmy moim zdaniem najlepszy mecz wyjazdowy w tym sezonie,znowu był pressing i fajne podania.Niestety w momencie utraty pierwszego gola przestaliśmy grać a klasowa drużyna tak nie gra.
Skoro wyjazdy tak nie idą to ważne by wygrywać wszystko u siebie a przeglądając terminarz można stwierdzić że możemy wygrać z każdym przy Reymonta 22
Kilka faktów:
Nasza defensywa jest bardzo dobra tylko do momentu utraty pierwszego gola,później nas nie ma i liczymy tylko na Miśkiewicza.
Donald Guerrier szybko się wpasował do pierwszej jedenastki,jest bardzo szybki bez piłki
Emanuel Sarki-gdy tylko wchodzi z ławki stwarza przynajmniej jedną sytuację na gola(może warto by grał od początku)
Paweł Stolarski- może lepiej by był prawym obrońcą a my go rzucamy po tym boisku(zapowiadał się na drugiego Piszczka)
Patryk Małecki- jak tak dalej pójdzie to nawet my kibice niedamy rady go tu zatrzymać bo klub nie da mu nowego kontraktu,Smuda musi mu dać szanse od początku jakiegoś spotkania,albo niech pogra w rezerwach bo szkoda chłopaka z takim talentem.Za Kulawika nasz najlepszy gracz a za Smudy jeden z gorszych,stracił szybkość na pierwszych metrach bo już nie próbuje grać 1 na 1 a robił to świetnie,trzymam kciuki za niego
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
|