WISŁAZWE napisał(a):

|
Patryk Małecki - nie wiem co się z nim dzieję, jego gra to tragedia, jest cieniem samego siebie. Szkoda nawet cokolwiek pisać.. Niestety.
|
To co z gościem się dzieje jest wręcz straszne, jedyne z czego go wczoraj zapamiętałem to kłótnia z liniowym po wejściu na boisko. On bardziej na nim nie istnieje niż osławiony w tym już Boguski.