Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#108
Stary 09.11.2013, 11:26
Elefant napisał(a):Wyświetl post
Przegraliśmy z błędem sędziego, krótką ławką i brakami kondycyjnymi i chyba mały kamyczek dorzucił Smuda.

Gdyby nie błąd sędziego pewnie byśmy wygraną lub remis fartownie dowieżli.


Czy ktoś w krótkich żołnierskich słowach może mi wyjaśnić jak to jest, że 4 dni temu nie możemy dwóch podań wymienić a jedyny sposób gry to wysoki lob do góry.A dziś momentami było całkiem przyzwoicie. I nawet po ziemi znów umiemy grać.
Wg mnie to wszystko niestety opiera się w sporej mierze na przypadku. W takim razie nie wiadomo kiedy się uda, a kiedy nie i dlaczego. Jedyne na ogół skuteczne lekarstwo na podleganie przypadkowi to jakość.
Ostatnio edytowane przez arti : 09.11.2013 o godz. 12:11.
Odpowiedz cytując