Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#107
Stary 09.11.2013, 11:16
Mecz z Górnikiem to kolejne spotkanie, w którym po starcie bramki nie potrafimy skutecznie się bronić, nie mówiąc już o jakiś konstruktywnych atakach.
Tak było w derbach, w meczu z Ruchem, z Zawiszą (tu głównie mi chodzi o obronę wyniku) i tak jest z Górnikiem.
Moim zdaniem nawet najlepsza obrona w T-ME nie pomoże jeżeli wsparcia obrońcom nie dadzą pomocnicy, a niestety tego nie widziałem po stracie pierwszej bramki.
Kolejną sprawą jest to, że niestety ale każda zmiana podczas meczu nas osłabia. Nie wiem co się dzieje z Małeckim i Sarkim ale ich obecna forma woła o pomstę do nieba.
Mimo wszystko najlepszy mecz Wisły na wyjeździe w tym sezonie i trzeba iść w tym kierunku.

PS. Tak w ogóle to stwierdzam, że dwie bramki Zachary obciążają głównie Piotrka Brożka. Przy pierwszej nie wrócił za akcją (gdzie on w ogóle wtedy był?), a przy drugiej stał za daleko od napastnika.
Odpowiedz cytując