Wyświetl pojedynczy post
South
Senior Member
 
Od: 03.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#104
Stary 09.11.2013, 10:52
Dobry mecz w naszym wykonaniu do straty 2 bramki . Pierwszy raz nie ma co oczerniać Boguskiego ,o dziwo osamotniony w napadzie dawał sobie nieźle rade. Jedyne do czego można byłoby się przyczepić w ciągu tych 60 minut to słabe wykańczanie akcji , czasem brak pomysłu i schematu na wyjście z kontrą.Pod koniec 1 połowy można było dobić spokojnie Górnika, gdzie klepaliśmy ich jak chcieliśmy.Zresztą kontra u ans powinna być bardzo prosta jedno podanie i później długa do murzynka,a niestety parę razy zwalnialiśmy to poprzez grę w środku wszerz boiska.

Inna sprawa to jak sędzia nas u.......ił przy pierwszej bramce, a inna jak sami się u.......iliśmy przy drugiej za bardzo poczuliśmy się pewnie, głupia strata Burego z Ostoją ,a poźniej to już było do przewidzenia ,że Górnik strzeli tą 3, no cóż czasem i przegrać przychodzi.
Odpowiedz cytując