Wyświetl pojedynczy post
syryls
Senior Member
 
Od: 10.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#99
Stary 09.11.2013, 09:52
W tej chwili pod koniec spotkania wychodzi nasz brak rezerwy, brakuje nam kogoś takiego jak Wilk który będzie biegał bez sensu na ostatnie 20 min, Ostoja jako DP daję radę ale jest drobny, potrzeba nam kogoś z większego. Małecki to kompletny dramat... Sarki za mało biega wokół linii, często schodzi do środka ale tam nie znajdzie miejsca. Stolarski jako 17 latek ma naprawdę duży potencjał dobrą szybkość i zwinność, jak Smuda będzie dawał mu grać ale nie 5-10 min tylko conajmniej całą połówkę to ktoś taki jak Małecki może siedzieć na trybunach. Dobra forma Chrapka i Garguły, Boguski dawał radę ale Brożek spisał by się chyba jednak lepiej ze względu na siłę. Obrona zagrała całkiem nieźle ale w środku pola nie było kogoś takiego jak Goulon gdy przeciwnik zobaczy takie bydle to odechce mu się atakować
Ostatnio edytowane przez syryls : 09.11.2013 o godz. 10:03.
.
Odpowiedz cytując