Wyświetl pojedynczy post
Tasio1906
Senior Member
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20879
Stary 09.11.2013, 09:12
xanti1906 napisał(a):Wyświetl post
@up

Garguła tyle co Nalepa, a mniej niż Stolarski i Boguski. Nie zdziw się, jeśli będziesz nominowany na koniec roku do White Star Awards.
Poczytaj uzasadnienia według mnie gra Łukasza nie różni się od gry w sezonach, irytuje człapaniem po murawie. A to, że ma tyle goli i asyst to zwykły fart, gdyby na jego pozycji grał Rafał Boguski miałby podobne albo i lepsze statystyki. Nalepka jak na "awans" z pierwszej ligi prezentował się dobrze, a że notował straty? Cóż nie popełnia błędòw ten co nic nie robi. Utworzyć tabelę popełnionych strat w danym okresie pobytu na boisku to prawdopodobnie byłoby ich tyle samo w przygadku Garguły i Michała. Liczy bramek i asyst nie mogą Wam mydlić oczu. Co do Stolara chłopak pokazał potencjał w pierwszych meczach rundy, wczoraj też pokazał kilka ciekawych wyjść. Michał i Paweł mają 20 i bodajże 17 lat i dużo mogą się nauczyć Łukasz ma lat 32.
Czy wygrywasz Czy nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim WISŁA i na dobre i na złe!!!!!
Ajax napisał(a):Wyświetl post
Nam potrzeba równowagi pomiędzy różnymi typami gracze, muszą być tacy od zapieprzania, tacy od grania, kilku młodych kilku doświadczonych. kilku z Polski kilku z zagranicy.

Odpowiedz cytując