|
Miałem przyjemność oglądać ten mecz na żywo. Powiem wam tak Wisłą przegrała przez stratę Burligi przy stanie 2:1 po której Górnik strzelił bramke. Jedno podanie przy tworzeniu akcji o wszystkim zdecydowało. Generalnie bardzo fajna gra Chrapka Guły Boguski bardzo aktywny. Ale Gourier rewelacja cały czas w grze cały czas szukał miejsca dla Siebie zeby tylko sie urwac. Bardzo duzo grał bez piłki. Dzisiaj dla mnie Wisłą pokazała ze jest w niej potencjał.
Ale pokazała takze ze Boki obrony Burliga i Brożek na dłuższą metę i na poważne mecze poprostu są zasłabi i lepsi już nie będą bo swoje lata maja. Definitywnie trzeba wzmocnić te pozycje
Ostatnio edytowane przez Trykuss : 09.11.2013 o godz. 09:11.
|