Temat
:
[16 kolejka] Górnik Zabrze - WISŁA Kraków, 8 listopada godzina 20:30
Wyświetl pojedynczy post
volumen
Banita
Od: 05.2010
Offline
#
96
09.11.2013, 06:47
Wygrywać 2:0 i przegrać 3:2? Kiedyś szczęście musiało nas opuścić. Oby tylko na chwilę i wrócimy na zwycięską ścieżkę. A tutaj podsumowanie aktualnej sytuacji w Wiśle po rundzie jesiennej.
http://felietonypilkarskie.blogspot....krakow-po.html
volumen
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez volumen