Wyświetl pojedynczy post
volumen
Banita
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96
Stary 09.11.2013, 06:47
Wygrywać 2:0 i przegrać 3:2? Kiedyś szczęście musiało nas opuścić. Oby tylko na chwilę i wrócimy na zwycięską ścieżkę. A tutaj podsumowanie aktualnej sytuacji w Wiśle po rundzie jesiennej.
http://felietonypilkarskie.blogspot....krakow-po.html
Odpowiedz cytując