sergio napisał(a):

|
ja akurat Sobola szanowałem, szanuję i będę szanował za to jak z siebie daje wszystko dla drużyny w której gra. Serducho do gry to on ma wielkie i jeszcze w Wiśle by się przydał napewno
|
No, ja też go szanuję. Tylko już go nie lubię...
