Wyświetl pojedynczy post
xanti1906
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93
Stary 08.11.2013, 23:58
1. Świetny mecz Wisły do momentu niesłusznie straconej bramki. Górnik nie istniał, my za to świetnie w środku pola.
2. Nie ma co się złościć na grę Wiślaków, trafiło się gospodarzom jak ślepej kurze ziarno, poczuli krew i poszli za ciosem. Zdarza się, tym bardziej patrząc na przekrój wszystkich wyjazdowych meczów w tym sezonie.
3. Po takim meczu nie wiem co myśleć. Podbeskidzie to wypadek przy pracy? Może Górnik to wypadek przy pracy? Może Górnik to kulminacyjny moment i resztę będziemy wygrywać? Zbyt duża amplituda formy przez te parę dni.
4. Dzisiaj było widać, że charakter to ma Sobol, ale umiejętności stoją po stronie Ostoi. Gdyby Stjepa dołożył połowę charyzmy Radka, to środek pola nie do ruszenia.
Odpowiedz cytując