Wyświetl pojedynczy post
Gronias
Junior Member
 
Od: 08.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92
Stary 08.11.2013, 23:48
Kazek Węgrzyn obiektywnie komentuje. Gdy Wisła rowijała skrzydła często o tym wspominał. Zarówno o kombinacyjnej grze jak i o częstych wyjściach Donalda na pozycje. Gdy Górnik zaczął odabiać straty skupił sie na tym bo to nei pierwszy ich taki mecz.

Generalnie szczena mi opadła, tak jakbym oglądał dwie różne drużyny mowa o meczu z Podbeskidziem, wcześniej gdzieś pisałem, że Wisła się spina na tzw. hity, ale to było coś. I nie zgodzę się, że znów zawalili drugą połowę.

Bardziej wkurzony byłem po remisie z Jagiellonią niż po tej porażce. Zobaczymy co przyniesie kolejny mecz.
Odpowiedz cytując