Wyświetl pojedynczy post
sergio
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90
Stary 08.11.2013, 23:41
ja akurat Sobola szanowałem, szanuję i będę szanował za to jak z siebie daje wszystko dla drużyny w której gra. Serducho do gry to on ma wielkie i jeszcze w Wiśle by się przydał napewno
TYLKO WISŁA!
Odpowiedz cytując