Wyświetl pojedynczy post
DJ Hazel
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: R 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89
Stary 08.11.2013, 23:37
Wiedziałem,że będzie ciężko . Remis brałem w ciemno. Ale gdy prowadzi się 2-0 a przegrywa 2-3 zwłaszcza po kontaktowym golu ze spalonego ciężko nie być wkurzonym ! Paradoksalnie zagraliśmy najlepszy mecz wyjazdowy w tym sezonie...Boże jeszcze 5 meczy do przerwy...Ciężko będzie dotrwać w czołówce takim składem...Fart już nam nie sprzyja.
"Wierność Jest Istotą Naszego Honoru..."
Odpowiedz cytując