Wyświetl pojedynczy post
buczo1985
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85
Stary 08.11.2013, 23:30
Kurde taka jest piłka. Czasem niesprawiedliwa. Z pewnością zagraliśmy dobry mecz, nie byliśmy faworytami, dlatego przy takim przebiegu meczu, porażka tak boli.
Górnik z całą stanowczością wygrał nie zasłużenie. Gdy nie ten błąd sędziowski, może jakoś inaczej przełknąłbym porażkę. Szkoda, naprawdę szkoda, bo gra nie była zła...
What's new?

Odpowiedz cytując