|
Kurde taka jest piłka. Czasem niesprawiedliwa. Z pewnością zagraliśmy dobry mecz, nie byliśmy faworytami, dlatego przy takim przebiegu meczu, porażka tak boli.
Górnik z całą stanowczością wygrał nie zasłużenie. Gdy nie ten błąd sędziowski, może jakoś inaczej przełknąłbym porażkę. Szkoda, naprawdę szkoda, bo gra nie była zła...
|