Wyświetl pojedynczy post
4karol4
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83
Stary 08.11.2013, 23:28
Próbuję sobie przypomnieć kiedy ostatnio raz przegraliśmy mecz, w którym prowadziliśmy dwoma bramkami. Od powrotu do ekstraklasy w lidze chyba czegoś takiego nie było..

PS FratMat, co do Sobola to podzielam Twoje zdanie. Liczy się tylko Wisła, nic i nikt więcej.
Odpowiedz cytując