Wyświetl pojedynczy post
speedfashion
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74
Stary 08.11.2013, 23:06
Ależ pan Nawałka zbudował w Zabrzu drużynę, ależ oni są waleczni, nie poddają się, gryzą trawę do końca. Ten jeden raz to nie był przypadek, teraz każdy już wie, że wybór selekcjonera był dobry. Ręce same składają się do oklasków.

Mówcie, co chcecie, ale takiego sędziowania na linii dawno nie widziałem. Bo to nie było sędziowanie, to było s....ysyństwo. Górnikowi puszczano niemal wszystko. Po raz kolejny w bardzo ważnym meczu zostajemy przekręceni. Raz nie widzi się piłkarza wyciągającego piłkę zza linii, później nie widzi się sporych spalonych.

Aha, gorące pozdrowienia dla pana komentatora, którego każde dobre zagranie Górnika doprowadzało do orgazmu.
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
Odpowiedz cytując