Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71
Stary 08.11.2013, 23:02
Po czyms takim jestem wkorwiony, powinnismy to wygrac 3-0, a nie przegrac 3-2...nawet na druzyne jako calosc sie nie wkurzam. Walczyli i sie starali ale nie wyszlo. Zastanawiam sie kto stracil pilke po prawej stronie w araku po ktorym poszla kontra i brama ?
Odpowiedz cytując