|
Po czyms takim jestem wkorwiony, powinnismy to wygrac 3-0, a nie przegrac 3-2...nawet na druzyne jako calosc sie nie wkurzam. Walczyli i sie starali ale nie wyszlo. Zastanawiam sie kto stracil pilke po prawej stronie w araku po ktorym poszla kontra i brama ?
|