Wyświetl pojedynczy post
bob to ja
Senior Member
 
 
Od: 10.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70
Stary 08.11.2013, 22:51
Najbardziej mnie martwi, że to co było znakiem rozpoznawczym Wisły w tym sezonie czyli nie tracenie bramek zaczyna szwankować. Do tej pory nawet jak graliśmy kiche to przynajmniej szczęśliwie remisowaliśmy. Choć z drugiej strony nie zapominajmy, że to był mecz na wyjeździe z Górnikiem, który przez prawie całą rundę był przed nami.
Odpowiedz cytując