Temat
:
[16 kolejka] Górnik Zabrze - WISŁA Kraków, 8 listopada godzina 20:30
Wyświetl pojedynczy post
kola12
Member
Od: 10.2011
Offline
#
69
08.11.2013, 22:49
jakoś ten obiektywizm jest w jedną stronę... ja pamiętam bramkę Jaliensa po faulu na bramkarzu Jagiellonii... wiadomości TVN i skoki narciarskie oraz o mało też pornosy na Private Spice nie zaczynały się od jej przypomnienia...
kola12
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kola12
Znajdź inne posty napisane przez kola12