Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67
Stary 08.11.2013, 22:44
Wkurzony jestem i tyle

gramy dobrze ,rywal nic,tracimy bramke,i jestesmy jak jakies k**wa dzieci bezbronne z Caritasu

no tak byc nie moze ,ale ktory to juz raz

wrrrrrrrrrr............................
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując