bob to ja napisał(a):

|
Akurat Węgrzyn komentuje całkiem obiektywnie. To, że się emocjonuje to tylko jego styl.
|
Ja jestem tego samego zdania.
Powiedział, że ewidentny błąd sędziego? Powiedział.
Ale jako że reprezentuje stronę ludzi którzy sprzedają nam ekstraklasę nie będzie robił z niej gnoju i non stop powtarzał o bramce ze spalonego.
Mnie utkwiła nonszalacja przy prowadzeniu przez nas 1-0. Było 4-5 super zapowiadających się akcji... spartaczonych.