Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66
Stary 08.11.2013, 22:44
bob to ja napisał(a):Wyświetl post
Akurat Węgrzyn komentuje całkiem obiektywnie. To, że się emocjonuje to tylko jego styl.
Ja jestem tego samego zdania.
Powiedział, że ewidentny błąd sędziego? Powiedział.
Ale jako że reprezentuje stronę ludzi którzy sprzedają nam ekstraklasę nie będzie robił z niej gnoju i non stop powtarzał o bramce ze spalonego.

Mnie utkwiła nonszalacja przy prowadzeniu przez nas 1-0. Było 4-5 super zapowiadających się akcji... spartaczonych.
Odpowiedz cytując